MENU

Aktualności - Warszawska Liga Żeglarska

Finał Warszawskiej Ligi Żeglarskiej

Załoga Trójki – Programu Trzeciego Polskiego Radia wygrała Wielki Finał i klasyfikację generalną Mazda Odyssey Warszawskiej Ligi Żeglarskiej! Wielki finał Mazda Odyssey Warszawskiej Ligi Żeglarskiej odbył się nad Zalewem Zegrzyńskim w Zegrzu Południowym.

Czytaj więcej

Wielki finał Mazda Odyssey Warszawskiej Ligi Żeglarskiej!

W najbliższy weekend  (16-17 września) odbędzie się Wielki Finał Mazda Odyssey Warszawskiej Ligi Żeglarskiej – przed nami spora dawka żeglarskich emocji. Zapowiada się ciekawie: dwanaście załóg rozpływanych przez  cały sezon będzie walczyć o zwycięstwo.

Czytaj więcej

III runda Warszawskiej Ligi Żeglarskiej za nami

Takich rozstrzygnięć w III rundzie Mazda Odyssey Warszawskiej Lidze Żeglarskiej zapewne mało kto by się spodziewał. Zwyciężyła załoga Wojskowej Akademii Technicznej, tuż przed załogą Odyssey Sailing Cub 1 (sternik Radosław Sternicki) oraz Star Telekom Racing (sternik Waldemar Sałata).

Czytaj więcej

Trzecia runda Mazda Odyssey Warszawskiej Ligi Żeglarskiej.

W najbliższy weekend odbędzie się trzecia runda Mazda Odyssey Warszawskiej Ligi Żeglarskiej – przed nami spora dawka żeglarskich emocji! Zapowiada się ciekawie: dwanaście załóg, tradycyjnie krótkie, dynamiczne wyścigi oraz zacięta rywalizacja, będąca jednocześnie ostatnią szansa powalczenia o jak najlepsze pozycje przed wielkim finałem we wrześniu.

Czytaj więcej

II runda Mazda Odyssey Warszawskiej Ligi Żeglarskiej za nami

Za nami słoneczny weekend pełen żeglarskich emocji – zakończyliśmy rundę II Mazda Odyssey Warszawskiej Ligi Żeglarskiej. Nie były to łatwe regaty, wiatr płatał figle – raz wiało tak, że wisieliśmy za burtą na pasach balastowych, by po chwili przemykać po pokładzie jak myszki uważając na zbędne ruchy.

Czytaj więcej

Mazda Odyssey Warszawska Liga Żeglarska powraca!

Przed nami druga runda Mazda Odyssey Warszawskiej Ligi Żeglarskiej, która odbędzię się 8-9 lipca na zalewie Zegrzyńskim i znów zapowiada się ekscytująco!

Czytaj więcej

To był niesamowity weekend w Zegrzu Południowym

I runda Mazda Odyssey Warszawskiej Ligi Żeglarskiej przyniosła mnóstwo emocji i nieoczywistych rozwiązań.

Czytaj więcej

Rusza Warszawska Liga Żeglarska

Już w najbliższy weekend (23-24 czerwca) na wodach Zalewu Zegrzyńskiego odbędzie się Mazda Odyssey Warszawska Liga Żeglarska – to już trzeci sezon cyklu spektakularnych wyścigów. Tradycyjnie baza regat znajduje się w klubie Sailing Legia (ul. Warszawska 31, Zegrze Płd.), a wyścigi w najbliższej odległości od brzegu.

Czytaj więcej

Załoga Legia Schools wygrała Wielki Finał i klasyfikację generalną Mazda Odyssey Warszawskiej Ligi Ż

Wielki finał Mazda Odyssey Warszawskiej Liga Żeglarska odbył się nad Zalewem Zegrzyńskim w Zegrzu Południowym. Najlepsi okazali się żeglarze Sailing Legia.

Czytaj więcej

Wielki finał Mazda Odyssey Warszawskiej Ligi Żeglarskiej!

W najbliższy weekend  (10-11 września) odbędzie się Wielki Finał Mazda Odyssey Warszawskiej Ligi Żeglarskiej – przed nami spora dawka żeglarskich emocji. Zapowiada się ciekawie: dwanaście załóg rozpływanych przez  cały sezon będzie walczyć o zwycięstwo. Po trzech rundach eliminacyjnych mamy ranking załóg, który jednocześnie jest pierwszym wyścigiem rundy finałowej. Wyścigów w trakcie finału planujemy szesnaście, tradycyjnie będą krótkie i dynamiczne a rywalizacja jak zawsze zacięta. Całość łatwo oglądać będzie z brzegu z gościnnego mola Hotelu 500 w Zegrzu Południowym lub z plaży bazy klubu Sailing Legia.

Czytaj więcej

Panie wygrały III rundę WLŻ.

Takich rozstrzygnięć w III rundzie Mazda Odyssey Warszawskiej Lidze Żeglarskiej zapewne mało kto by się spodziewał. Zwyciężyły i trzeba przyznać w efektownym stylu: żeglarki dowodzone przez Maję Dembowską, a pływające tym razem w barwach Star Telekom Racing.

Czytaj więcej

Mazda Odyssey Warszawska Liga Żeglarska ? II runda

Nie były to łatwe regaty, wiatr płatał figle – raz wiało tak, że wisieliśmy za burtą na pasach balastowych, by po chwili przemykać po pokładzie jak myszki uważając na zbędne ruchy. Mimo wszystko ściganie było przednie, ale to już drugi sezon Mazda Odyssey Warszawskiej Ligi Żeglarskiej i jedno wiemy na pewno: zawsze jest naprawdę fajnie.

Czytaj więcej

Wracamy, wracamy! Mazda Odyssey Warszawskiej Ligi Żeglarskiej czas!

To już druga runda Mazda Odyssey Warszawskiej Ligi Żeglarskiej i zapowiada się znów ekscytująco! Dwanaście załóg, rosnący poziom rywalizacji i tradycyjnie krótkie, dynamiczne wyścigi, które łatwo oglądać z brzegu z bazy Sailing Legia (lub mola Hotelu 500 w Zegrzu Południowym).

Czytaj więcej

I runda Mazdy Odyssey Warszawskiej Ligi Żeglarskiej za nami.

To był niesamowity weekend w Zegrzu Południowym. I runda Mazda Odyssey Warszawskiej Ligi Żeglarskiej przyniosła mnóstwo emocji i nieoczywistych rozwiązań. W aspekcie sportowym najbardziej zadowolona była załoga Legia Schools, która pod wodzą Jakuba Pawluka z dorobkiem 10 punktów wygrała pierwsze regaty cyklu. Na drugim miejscu, ze stratą punktu uplasowała się Radiowa Trójka na remisie punktowym z uzupełniającą podium ekipą Auto Podlasie. Na czwartej pozycji sklasyfikowana została Wojskowa Akademia Techniczna.

Czytaj więcej

Mazda Odyssey Warszawska Liga Żeglarska zbliża się wielkimi krokami!

Już jutro rozpoczynamy cykl Mazda Odyssey Warszawska Liga Żeglarska 2022. Zapowiadają się cztery wspaniałe weekendy pełne sportowych emocji na wodach Zalewu Zegrzyńskiego. Pierwsza runda już w dniach 25 - 26 czerwca 2022 roku.

Czytaj więcej

Recencje książek żeglarskich