MENU

Recenzje książek żeglarskich - Poradnik


SZUKAJ:200 Rad dla skipperów

200 Rad dla skipperów

Jak błyskawicznie poszeżyć swoją wiedzę żeglarską

Tom Cunliffle

ocena: 4.5

200 rad  dla skiperów to poradnik, który zawiera bardzo przydatne informacje zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych skiperów. Porady są przedstawione prostym językiem, krótko i zwięźle. Jak zaznacza autor nawet, jeśli posiadamy spore doświadczenie, warto przyjrzeć się innemu punktowi widzenia na to samo zagadnienie.

Czytaj więcej

Ruszaj w rejs!

Ruszaj w rejs!

Poradnik młodego żeglarza

Claudia Myatt

ocena: 5.0

To kolejna książka z serii Poradnik młodego żeglarza Claudi Myatt. Tym razem przedstawiana jest wiedza potrzebna do odbycia rejsu. Tak samo jak w poprzedniej książce – „Żegluj – Poradnik młodego żeglarza” i tutaj znajdziemy dużą ilość wiedzy przedstawionej w humorystyczny sposób. I co najważniejsze przystępny dla młodych adeptów żeglarstwa.

Czytaj więcej

SUP Poradnik dla początkujących

SUP Poradnik dla początkujących

Simon Bassett

ocena: 4.0

SUP to nic innego jak deska z wiosłem, z angielskiego Stand Up Paddleboarding. Takie deski można zobaczyć coraz częściej na prawie każdym akwenie na świecie, a są coraz bardziej popularne również w Polsce. Czemu zyskują coraz większe rzesze zwolenników? Ponieważ pozwalają na bardzo bliski kontakt z przyrodą oraz można ich używać na wiele sposobów, są również tacy, którzy uprawiają na tych deskach jogę bądź fitness.

Czytaj więcej

Żeglowanie po Karaibach

Żeglowanie po Karaibach

Martynika - Grenada - Barbados

Tomasz Bednarczyk

ocena: 4.0

Karaiby to bogactwo różnorodności i raj nie tylko dla żeglarzy. Dla wielu z nas to ciągle odległe, egzotyczne i trochę tajemnicze miejsce, choć coraz bardziej popularny kierunek na spędzenie urlopu pod żaglami. „Żeglowanie po Karaibach” to pozycja, która przybliża nam ten rejon świata i pozwala na poznanie go od strony żeglarskiej.

Czytaj więcej

Żegluj jak ekspert

Żegluj jak ekspert

Sprawdzone i skuteczne porady

Tom Cunliffle

ocena: 5.0

To kolejna już książka tego eksperta żeglarskiego z ponad 50-letnim doświadczeniem. Tym razem autor przedstawia praktyczne umiejętności żeglarskie, których na próżno szukać w polskich podręcznika, ani nawet na renomowanych szkoleniach.

Czytaj więcej

Żegluj!

Żegluj!

Poradnik młodego żeglarza

Claudia Myatt

ocena: 5.0

W dzisiejszym świecie, gdzie młodego człowieka otacza tyle informacji i rzeczy, ciężko jest go czymś zainteresować. A może jednak warto pokazać żeglarstwo, czyli coś, co jest już waszą pasją, albo czymś o czymś nie macie zielonego pojęcia. I tutaj nieocenioną pomocą może okazać się książka Claudi Myatt „Żegluj – Poradnik młodego żeglarza”.

Czytaj więcej

Recencje książek żeglarskich