MENU

Aktualności - Match Race

Młodzież górą w Szczecinie !

Młodzieżowa załoga HRM Racing Team w składzie Jakub Gołębiowski, Marcelina Korszon, Gustaw Miciński i Filip Miłoszewski niespodziewanie wygrywa klasyczne regaty Pucharu Świata, Szczecin Match Race w ramach cyklu Polish Match Tour. W regatach udział wzięło 10 załóg z 6 krajów.

David Chapman ponownie wygrywa!

Mieszana załoga australijsko-polska w składzie David Chapman, Łukasz Czaja, wygrała ostatnie Otwarte Mistrzostwa Polski rozegrane w Szczecinie i będące finałową runda tegorocznego World Match Racing Tour.  Najlepsza polską załogą okazała się ekipa Igora Tarasiuka z Yacht Clubu Gdańsk zajmując 4 miejsce.

Francuski Finał w Szczecinie.

Zwycięstwem Maxime Mesnila zakończyły się regaty Szczecin Match Race 2022. W finale pokonał swojego rodaka Aureliena Pierroz. Podium skompletowała estońska załoga Mati Seppa. Najlepsza polska załoga Igora Tarsiuka zakończyła regaty na 4 miejscu.

Patryk Zbroja meczowym Mistrzem Polski.

Załoga reprezentująca YKP Szczecin zdobyła tytuł meczowego Mistrza Polski po dramatycznej walce, kontuzjach i zmianach w załodze. W finale Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw Polski ulegli duńskiej załodze Jeppe Borcha, która wygrała całe regaty zaliczane do rankingu Pucharu Świata.