MENU

BoatShow w Poznaniu

2008-11-17

Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz firma Interservis zapraszają serdecznie na X edycję Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW, które odbędą się w dniach 13 – 16 listopada po raz pierwszy w Poznaniu na terenie MTP.

W tym roku swoją ofertę zaprezentuje blisko 200 wystawców. Obejrzeć będzie można m.in. luksusowe jachty motorowe z największych stoczni na świecie takich jak: Beneteau, Bavaria, Bayliner, Chaparral, Chris Craft, Monterey. Wiadomo już także, że polscy producenci przedstawią nowe modele na rok 2009. Na pewno zobaczyć będzie można premierowe propozycje z serii: Antila, Phobos, Maxus, Nautiner, Skippi i Solina i wiele innych.

Żeglarską atmosferę na BOATSHOW zapewnią liczne imprezy towarzyszące.W programie imprez znalazły się między innymi warsztaty szkutnicze. Na specjalnie przygotowanej skorupie jachtu zaprezentowane zostaną różne techniki budowy łodzi i sposoby jej wyposażania. Na targach obecni będą też specjaliści od nawigacji i meteorologii, którzy w oparciu o najnowocześniejsze urządzenia poprowadzą darmowe warsztaty i prelekcje. Odbędą się także spotkania z polskimi żeglarzami, którzy startowali w tym roku na Olimpiadzie w Pekinie.

Więcej informacji:
www.boatshow.pl
Recencje książek żeglarskich