MENU

Zgłoś swoje zdjęcie do konkursu Pantaenius Yacht Photo 2021!

2022-01-20
Zgłoś swoje zdjęcie do konkursu Pantaenius Yacht Photo 2021!

Zapraszamy do zgłaszania swoich zdjęć do konkursu Pantaenius Yacht Photo 2021. Można to zrobić tylko do końca stycznia poprzez krótki formularz na stronie https://www.pantaenius-foto.pl/zglos-prace. Żeglarskie nagrody czekają!

Na stronie konkursu znajdziecie także regulamin oraz galerię prac naszych konkursowiczów. Do 31 stycznia można przesłać 2 zdjęcia swojego autorstwa związane tematycznie z jachtami motorowymi lub żaglowymi i wykonane w 2021 roku.

Nagrody ufundowały Pantaenius Ubezpieczenia Jachtów, Helly Hansen, Pomorski Związek Żeglarski, Akademię Jachtingu oraz regaty LOTOS Nord Cup Gdańsk.

Specjalną nagrodę ufundowała dobrze znana żeglarska marka Helly Hansen. Laureata, którego zdjęcie najlepiej zobrazuje hasło "TO JEST NASZ CZAS” wybierze sam sponsor.
Po zakończeniu etapu zgłoszeń, od 1 lutego od godziny 12:00 do 14 lutego do południa, zapraszamy wszystkich fanów żeglarstwa i fotografii do głosowania na stronie konkursu na zdjęcie, które otrzyma Nagrodę Publiczności ufundowaną przez Code Zero.

W lutym najlepsze trzydzieści zdjęć do finału wybierze nasze jury złożone z zawodowców z branży fotograficzno-żeglarskiej: Marek Wilczek (Marek Wilczek Photography), Bartosz Modelski (Sail Spotting), Robert Hajduk (shuttersail.com) oraz Gwidon Libera (@gwidonliberafoto). Nagrody przyznaje pełne jury składające się z żeglarzy, dziennikarzy i fotografów. Na zdjęcia głosują Waldemar Heflich, obecnie związany z portalem "Nowe Żagle", Krzysztof Olejnik, redaktor naczelny „Magazynu Wiatr”, redakcja portalu zeglarski.info, kpt. Maciej Biechowski, założyciel szkoły żeglarstwa Akademia Jachtingu oraz żeglarz sportowy Piotr Kula, uczestnik Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie w klasie Finn.

Konkurs jest organizowany już po raz jedenasty, ogłoszenie wyników odbędzie się w 17 marca, w formule online na profilu https://www.facebook.com/pantaeniusyachtphoto.
Zapraszamy także do obserwowania konkursu także na Instagramie https://www.instagram.com/pantaenius_yacht_photo/.
 

Recencje książek żeglarskich