MENU

X JachtFilm przełożony na wiosnę przyszłego roku.

2020-11-20
X JachtFilm przełożony na wiosnę przyszłego roku.

Festiwal Filmów Żeglarskich JachtFilm stanowi ważny element w kalendarzu miłośników żeglarstwa i sportów wodnych.

Jeszcze kilka tygodni temu przygotowania do tego jubileuszowego wydarzenia szły pełną parą. Mimo ograniczeń i restrykcji związanych z wirusem, których byliśmy świadomi, mieliśmy przekonanie, że festiwal się odbędzie. Późną jesienią, 28-29 listopada,  w warszawskim Kinie Luna, a po Nowym Roku w kilku innych miejscach w Polsce.

Obecna sytuacja, w której wszyscy się znaleźliśmy, uniemożliwia przygotowanie festiwalu w takiej formie jak planowaliśmy, na takim poziomie jak chcieliśmy i jakiego oczekują widzowie oraz goście wydarzenia. Festiwal to nie tylko filmy. To także goście na scenie, konkursy dla publiczności,  kiermasz i niekończące się rozmowy ze spotkanymi znajomymi. Tak było zawsze, od pierwszej edycji w 2011 roku. Zależy nam, aby kolejne również były takie, tylko lepsze ;)

W związku z tym podjęliśmy decyzję o przesunięciu terminu X-tej edycji festiwalu. Nowy, mamy nadzieję, bezpieczny termin imprezy ustalimy jak tylko będzie to możliwe. Jeśli oczywiście pozwoli na to sytuacja w kraju.   
Wszelkie informacje o festiwalu, oraz o filmach żeglarskich można znaleźć na stronie www.jachtffilm.pl, oraz na stronie na FB: https://www.facebook.com/jachtfilm
Wybrane filmy z poprzednich edycji festiwalu można obejrzeć – w polskich wersjach językowych – na kanale: https://vimeo.com/jachtfilm
 

Recencje książek żeglarskich