MENU

Odkryć uroki żeglarstwa na targach BOATEX

2017-07-30
BOATEX
Odkryć uroki żeglarstwa na targach BOATEX

Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX to wydarzenie kierowane do wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu nad wodą. W tym roku, w dniach 17-19 lutego, odbędzie się już trzecia jego edycja.

Targi BOATEX doskonale wkomponowały się w kalendarz wodniaków i przyciągają coraz więcej miłośników spędzania czasu na wodzie. Tegoroczna ekspozycja zajmie powierzchnię ponad 10 tys. mkw. i będzie kipiała najnowszym sprzętem, ale nie zabraknie też wydarzeń, które pokażą uroki żeglarstwa, odkryją przed pasjonatami nowe możliwości i zainspirują
do podróży.
Na scenie targów BOATEX pojawi się między innymi Przemysław Szymański, wieloletni żeglarz, motorowodniak, wyróżniony przez PZŻ honorową odznaką Zasłużonego Działacza Żeglarstwa Polskiego. Tematem jego wystąpienia będą śródlądowe drogi wodne Polski Zachodniej i Wschodnich Niemiec. Przemysław Szymański opowie co warto wiedzieć o tych trasach, na co zwrócić uwagę i gdzie zacumować opływając Berlin i Wyspę Uznam.

 Z kolei Przemysław Makiłło, kajakarz, przodownik turystyki kajakowej PTTK, znający polskie wody jak własną kieszeń, przybliży szczegóły wyprawy kajakowej członków WSTiRW WARTA po wodach Żuław prezentując piękno tej części naszego kraju.

 

W ciepłe klimaty Grecji zabierze zwiedzających targi Piotr Kasperaszek. Z jego prelekcji będzie można dowiedzieć się dlaczego warto zwiedzić ten kraj oraz jak zaplanować podróż, by w pełni wykorzystać jego potencjał. To będzie spotkanie pełne słońca, ciekawych historii i wypełnione podpowiedziami dla tych, którzy marzą o greckiej przygodzie.

Filmowa zapowiedź spotkania z Piotrem Kasperaszkiem na targach BOATEX >>

Warto będzie skorzystać z doświadczenia targowych gości, w szczególności robiąc wakacyjne plany!

Targi BOATEX – 18-19 lutego, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Więcej informacji o targach BOATEX i zaproszonych gościach na www.boatex.pl
 

Recencje książek żeglarskich