MENU

XX Targi Wiart i Woda

2008-03-17
W dniach 13 -16 marca 2008 roku w Warszawie w Centrum EXPO XX przy ul. Prądzyńskiego 12/14 odbędą się jubileuszowe XX Targi WIATR i WODA. Na imprezie spotkają się przedstawiciele branży i miłośnicy sportu i rekreacji na wodzie z całej Polski. Tegoroczna edycja targów zapowiada się niezwykle interesująco ze względu na rekordową liczbę wystawców i atrakcyjny wielowątkowy program spotkań, pokazów i premier.

Tegoroczna jubileuszowa edycja imprezy ma szansę zgromadzić około 330 firm z kraju i zagranicy (m.in.: z Grecji, Chorwacji, Egiptu, Włoch, Niemiec, Ukrainy i Wielkiej Brytanii). Na ponad 6 000 m2 powierzchni wystawienniczej netto zaprezentują się wszystkie największe polskie stocznie jachtowe, firmy oferujące sprzęt i akcesoria żeglarskie, sprzęt motorowodny, sprzęt asekuracyjny i ratunkowy, odzież turystyczną, sportową i rekreacyjną. Będą również organizatorzy czarterów, regat, wyjazdów szkoleniowych i turystycznych oraz media branżowe.
Ekspozycji wystawców towarzyszyć będzie bogaty program wydarzeń i atrakcji.
Goście targów będą mieli okazję wysłuchać relacji z wielu wypraw, wziąć udział w kilkudziesięciu prelekcjach i dyskusjach, spotkać się z mistrzami sportów wodnych. Nie zabraknie pokazów w ramach akcji społecznej „Bezpieczna Woda” i premier jachtów żaglowych i motorowych.
Recencje książek żeglarskich