MENU

Wyraźcie swoją opinię i wygrajcie nagrody :)

2014-10-01

Zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety przygotowanej na potrzeby osoby piszacej rozprawe doktorska dotyczaca  oceny jakości usług handlowych on-line w sektorze morskim.

Jeśli kupiliście kiedykolwiek przez Internet towary z branży morskiej (np. sprzęt do sportów wodnych i motorowodnych, sprzęt wędkarski, części zamienne lub wyposażenie łodzi, sprzęt nawigacyjny, sprzęt zapewniający bezpieczeństwo na morzu, sprzęt do nurkowania, specjalistyczną odzież  i obuwie, chemię jachtową itp.), proszę wypełnić ankietę i ocenić jakość usług handlowych on-line. Link do ankiety:

http://kamil92.vdl.pl/ankieta/powitanie-a/index.html

Jeśli natomiast przez Internet zarezerwowaliście lub kupiliście usługi z branży morskiej (np. bilety na promy, czartery jachtów, rezerwacje miejsc postojowych w marinach, rezerwacje wycieczek i rejsów morskich, rezerwacje kursów pływania, nurkowania i związanych z innymi sportami wodnymi, zamawianie usług sterników lub bosmanów, zamawianie usług serwisowych na jachtach i statkach itp.),proszę wypełnić ankietę i ocenić jakość usług handlowych on-line. Link do ankiety:

 http://kamil92.vdl.pl/ankieta/powitanie-c/index.html

Można wypełnić obie ankiety, jeśli kupowaliście zarówno towary jak i usługi :)

Recencje książek żeglarskich