Polacy z sukcesami podczas Kieler Woche
Zakończyła się pierwsza część czwartych regat z cyklu Sailing Grand Slam. Od soboty, 20 czerwca, do dziś u wybrzeży niemieckiej Kilonii w klasach olimpijskich rywalizowało ponad 20 Polek i Polaków w pięciu klasach. Hanna Rogowska (Chojnicki Klub Żeglarski) zakończyła Kieler Woche na 4. miejscu w klasie ILCA 6, a załoga Tytusa Butowskiego i Adama Głogowskiego (KS AZS AWFiS Gdańsk / Nauticus Olsztyn) zajęła wysokie 6. miejsce w klasie 49er.






